آخر و الزمان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
دژ نظامى، مملو مى‏شود، و یک آرمانگراى کهنسال [امام خمینى (ره)] نشانه‏هاى نیرا (سرزمین ایران)را به اهالى ژنو [سازمان ملل متحد] نشان خواهد داد.
رهبر پاریس، اسپانیاى بزرگ را اشغال مى‏کند، کشتیهاى جنگى در برابر مسلمانان [محمدى‏ها] که از پارتیا [ناحیه‏اى در ایران] و مدیا [ناحیه‏اى در ایران] برخاسته‏اند، مى‏ایستند. آن مرد، سیکلاد [اروپا] را تاراج مى‏کند، و آنگاه انتظارى بزرگ در بندر یونان حکم‎ ‎فرما مى‏شود.
در مجموع نوسترآداموس به این موضوع به صراحت اشاره مى‏کندکه ایران (پارت، نیرا، پرشیا، مدیا) با کمک مسلمانان سراسر جهان، از جمله کشورهاى عربى و مخصوصاً سوریه، عربستان سعودى و لیبى حکومت مقتدرى را تشکیل مى‏دهند و پس از جنگى مذهبى که هسته آن از لبنان شروع مى‏شود و عمدتاً بر علیه اسرائیل است، جهان را به تسخیرخود درمى‏آورند و سپس جنگى جهانى و عظیم رخ خواهد داد و جهان نابود خواهد شد.
در هنگامه دمیدن خورشید، آتش بزرگ، دیده خواهد شد؛ صدا و روشنایى، در امتداد شمال، ادامه خواهد یافت.
در میانه کره خاک، مرگ و آواى مرگ، شنیده خواهد شد؛
مرگ از درون سلاحها، آتش و خشکسالى آنان را به انتظار خواهند نشاند.
در خاتمه، این سرزمین به واسطهجنگ جهانى سوم نابود و نامسکون خواهد شد.
سرزمین مسکونى، از سکنه خالى خواهد شد؛
براى به دست آوردن سرزمینها، جدال و اختلاف شدیدى درمى‏گیرد؛
قلمروها به مردانى سپرده خواهد شد؛ که از غرور و سربلندى تهى خواهند بود. سپس، براى برادران بزرگ، نفاق و مرگ پیش خواهد آمد.
و از چنین برمى‏آید که ایران، جهان را ابتدا از طریق حمله به‎ ‎ترکیه (و مقدونیه) به تصرف خود درخواهد آورد:
.
شب در آسمان، مشعلى رو به خاموشى، دیده خواهد شد. در مرکز رن، جنگ و خشکسالى به بارمى‏آید، کمک خیلى دیر مى‏رسد. پرشیا (ایران) حمله آورده و ماگدونیا و در جاى دیگر مى‏گوید:‎ (مقدونیه) را به محاصره درمى‏آورد.
تو اى فرانسه! اگر، از آبهاى لیگوریا گذر کنى؛ خود را، در میانه دریا و جزایر، در محاصره خواهى یافت؛
و پیروان محمد، در برابر تو خواهند ایستاد. و همچنین تو، اى دریاى آدریاتیک! استخوان خران و اسبان را خواهى جوید.
.
و باز مى‏گوید:
.
آن مرد، با سلاحها و آتش درخشان، در نزدیکى دریاى سیاه، از پرشیا براى تسخیر ترابوزان خواهد آمد.
فاروس و میتیلن به لرزه در خواهد آمد؛ خورشید، دریاى آدریاتیک را که مملو از اجساد اعراب است؛ روشن خواهد کرد.
و سپس نوسترآداموس، عواقب جنگ اتمى و نابودى تدریجى جهان بهواسطه جنگ جهانى سوم را شرح مى‏دهد:
.
کسوفى در پیش خواهد بود که از زمان آفرینش گیتى تا زمان مرگ ومصائب حضرت مسیح و از آن زمان‎ ‎تا به امروز هرگز رخ نداده است و جهان چنین ظلمتى به خود ندیده است...
که در این مورد آیات مربوط به قیامت در سوره قیامت به ذهن انسان تداعى مى‏شود:
فإذا برق البصر و خسف القمر و جمع الشمس و القمر یقول الإنسانیومئذ أین المفرّ.
هنگامى که بینایى خیره مى‏گردد، و ماه فرو مى‏رود، و خورشید و ماه گرد هم آیند، آنروز انسان مى‏گوید: به کجا فرار کنم؟
مرد والامقامى از تبار عرب به‎ ‎زودى پیش خواهد تاخت. از سوى اهالى بیزانس به او خیانت خواهد شد. از شهر قدیمى رودسبه پیشواز او خواهند آمد، از جانب هانگرى [مجارستان] متحمل آزار بسیار خواهد شد.
در حوالى دریاى آدریاتیک بر اثر توفانى عظیم، کشتى غرق مى‏شود و زمین به لرزه درآید و به سوى آسمان پرتاب مى‏شود و دوباره فرو مى‏افتد؛ در مصر جنبش پیروان‎ ‎محمد افزایش مى‏یابد و پیکى به(آن سوى مرزها) فرستاده مى‏شود تا خبر را اعلان کند.
... شهرها آلوده و کثیف گشته، باعث اعتراض و شرمسارى زیادى خواهد شد، و تاریکى و جهل فقط‎ ‎با درخشش نور از بین مى‏رود و با تغییراتى حکومت جهل و ظلمت پایان خواهد یافت...
رهبرى اصلى مشرق زمین با شورشهاى زیادى روبرو خواهد شد، که اکثراً از طرف شمالى‏ها و غربى‏هاى مغلوب شده است، که عده‏اى کشته و برخى مورد آزار قرار گرفته‏اندو بقیه در حال گریزند و فرزندانشان که از زنان متعددى هستند، زندانى شده‏اند.
م.پ. ادوارد در کتاب خود در باب پیشگوئیهاى نوسترآداموس نقل مى‏کند که سانتورى هشتم، قطعه 6 مربوط به وقوع جنگ جهانى سوم است:
... جنگ و خونریزى براى مرتبه سوم‎ ‎حتمى است؛ آتش به حدى است که دریاها به جوش مى‏آید و از دولت‏ها فقط دو دولت و از جهان فقط نیمى باقى مى‏ماند...
شاهزاده لیبیایى [که نماینده حکومت ایران است] در غرب به قدرت خواهد رسید، یک فرانسوى از اعراب به شدت مکدر خواهد شد، دانشمند ادیب [ادبا] خود را با اوضاع وفق خواهند داد، زبان عرب بر فرانسه پیشى مى‏گیرد...
در نزدیکى سوربن جهت حمله به مجارستان قهرمانى از اهالى برودها [سیاه‏پوستان] به آنان هشدار خواهد داد.
رهبر بیزانس، سالون از اسلاوینا، آنان را به شریعت محمد[(ص)] درخواهد آورد.
همچنین نوسترآداموس در چنین مى‏سراید که:
امپراتورى مقدس به آلمان خواهد آمد؛ پیروان اسماعیل جایگاه بى‏مانع‎ ‎خواهند یافت. آدمهاى نادان همچنان خواستار کارمانى [شریعت کهنه] هستند. تمامى حمایت کنندگان [محمدص] سراسر گیتى را خواهند پوشاند.
بنابراین، نوسترآداموس در اغلب سانتورى‏ها نسبت به فتح جهان به وسیله شریعت‎ ‎حضرت محمد(ص) به غرب و تمدن غربى هشدار مى‏دهد و به جهانیان اعلام مى‏کند که روزى مسلمانان به رهبرى ایران و تمدن ایرانى بر جهان مسلط خواهند شد که این بى‏شک در پیوند با گسترش و جهانى شدن انقلاب اسلامى ایران است.

نظر شما در مورد این پیشگویی ها ( به نظر من چرت ) چیه؟
نویسنده : محمد بازدید : 2273 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1391 ساعت: 2:45

‏.‏

‏.‎

‏.‎

‏.‎

‏.‎

‏.‎

‏‎
.‏
‏.‎

‏.‎

.‎

‏.‎

‏.‎

‏.‎

‏.‎

.‎
‏.‎
منبع: irannaz.com
نویسنده : محمد بازدید : 1675 تاريخ : جمعه 27 مرداد 1391 ساعت: 11:06
نشانه های شگفت آور آخرالزمان
در اینجا چند روایت از ائمه معصومین به نقل از کتاب" نشانه های شگفت اوراخر الزمان" اورده ام که اوضاع اخرالزمان در ان وصف شده حتما بخونیدو ببیند که چقدر این نشانه ها با دوران ما سازگاری داره. در ضمن نظریادتون نره
روایت اول:
حذیفه گوید دیدم رسول خداپرده کعبه را گرفته و به شدت گریه می کند.عرض کردم یارسول الله !چه چیزی شما را به گریه دراورده .عرض کرد،ای حذیفه دنیا از بین رفته یا مثل تو اینکه تو در دنیا نبودی.عرض کردم یا رسول الله پدر ومادرم به فدایت آیا علائمی است که دال بر وقوع چنین وضعی در دنیا باشد؟ فرمودند :اری ای حذیفه !مطالبی را که میگویم به قلبت بسپار و با چشمت ببین وبا انگشتت بشمار :(انگاه جضرت علائم آخرالزمان را بیان می کند)
‏.
‏ وقتی که امت من نماز را ضایع می کنند ،
از شهوت پیروی می کنند،
خیانت در میان آنها زیاد می شود،
وامانت وامانت داری کم می شود،
ومشروبات الکلی بنوشند،
وامنیت از راههای زمینی و هوایی برداشته شود،
و مردم همدیگر را سب و لعن کنند ،
وخانواده ها در دامن فساد سقوط کنند (مانند بی حجابی،رقاصی،قمار و...)،
افراد جامعه نسبت به هم بدبین شوند ،
درختکاری زیاد شود و محصولات اندک شود ،
قیمت اجناس به طور سرسام اور بالا رود،
عمل شنیع لواط در میان مردم زیاد شود ،
عمل خلاف ، پسندیده شود ،
ناسزا و فحش را به پدر ومادر وسیله سرگرمی قرار دهند،
آشکارا ربا بخورند،
افراد نادان زمام اموررا بدست گیرند،
افراد از کاروخلق خویش تعریف کنند،
زشتی دروغ از بین رود محبت نسبت به هم کم و صله رحم از دلهای مردم از بین رود،
جامه نازک بپوشند ،
‎رحم ازدلها برداشته شود،
فساد جنبه عمومی پیدا کند،
ملت بیت المال را وسیله شخصی خود بدانند،
مسکرات را با تغیر نام حلال بشمرند ،
از اسلام چیزی جز نام ان نماند،مساجد آباد ولی خالی از تقواست.
‏.
‏ روایت دوم:
‏.
‏ جابربن عبدالله انصاری از حضرت رسول نقل میکنند که فرمودند :
از علائم اخرالزمان این است:
زکات دادن متروک گردد،
سخن معمولی شما دروغ و غیبت شود ،میوه و نقل مجالس شما غیبت، وانچه بدست می اورید حرام،
و بزرگان به کوچکان رحمنکنند ،وکو چکان احترام بزرگان ار حفظ نکنند ،
مرد از همسر خود اطاعت کند،
درباره همسایه جفا کنند،
با ارحام قطع ارتباط کنند ،
حیای کوچکان کم ،ساختمانها بلند شود، مرد پدرش را لعن کند ،برادارن نسبت به هم حسادت بورزند ،
خیانت در میان شرکا زیاد ،وفا کم،
و پرده حیا از زنان برداشته شود،
بندگان مومن خدا و مومنین در جامعه ذلیل و منافقین درمیان مردم عزیز باشد،
و قران را به صورت غنا خوانند (با سازها واوازکه نمونه ان را در سال پیش دیدیم)
مردها به مردها وزنان به زنان اکتفا کنند(اشاره به لواط و مساحقه الان شما کشور اسپانیا وکشورهای دیگر را ببینید که چطور ازدواج هم جنس ها رواج یافته)
سازها واواز در میان انها رواج می یابد ودر مجامع خودشان از ان استفاده می کنند و کسی انها را نهی نمی کنند بلکه تشویق می کنند با اینکه یکی از گناهان کبیره است که کبیره بودن انها بر انها پوشیده نیست پس وای بر انها از جزا دهنده روز رستاخیزوشفاعت من به آنها نخواهد رسید و کسی که به اعمال انها راضی باشد و انان را از این عمل نهی نکنند در روز قیامت پشیمان شود ومن از او بیزارم.
و مردانی بر مرکب سوار شوند که زنهای انها شبیه مردانند زنهای ایشان اگرچه لباس پوشیده اند اما برهنه اند موهایشان مانند کوهان شتران خراسانی ست پس انها را لعنت کنید که ایشان لعنت شوندگانند واعلام کنید که نمازشان پذیرفته شود.
‏.
‏ روایت سوم از حضرت علی :
‏.
‏ رشوه خواری در میان مردم رواج یابد،
دین را به دنیا بفروشند ،نابخردان را بر کارها بگمارند ،
زنان را در مسائل اجتماعی و شخصی طرف مشورت خود قرارا دهند ،زنان با مردانشان به جهت حرص دنیا در کار تجارت شرکت کنند،
هنرپیشه های آوازه خوان تربیت کنند،
زنها بر مرکب سوار شوند(مانند اسب ها و اتومبیل و...)
از لحاظ لباس و قیافه زنان شبیه مردان ومردان شبیه زنان شوند و دران زمان شرابهای مست کننده را با تغییر نام مصرف کنند(مانند:ابجو،عرق ،ویسکی،کنیاک و...)
ومردان لباس حریر بپوشند و جوانان سر برهنه راه روند و صورتهای خود را صاف وصیقلی کنند و موها رااز بیخ بزنند و گردنبند های طلا بپوشند و لباس تنگ بپوشند و جامه نازک بپوشند به طوری که زیر لباسشان معلوم باشد و...
‏.‏
نویسنده : محمد بازدید : 1525 تاريخ : جمعه 27 مرداد 1391 ساعت: 9:15
هنگامی که پل ترنر تهیه کننده معروف استرالیایی در طی برنامه ای ماهواره ای تحت عنوان: ‎‎ نوسترآداموس:مردی که فردا را پیش بینی می کند. ‎‎ خطر روزافزون ایران و انقلاب اسلامی ایران برای غرب و تمدن غربی مطرح کرد و در طی این برنامه تمام آنچه را که نوسترآداموس در بیش از 390 سال پیش از تاریخ آگوست 1989م ، پیشگویی کرده بود منتسب به ایران کرد; هیچ سیاست مداری حرف وی را چندان جدی نگرفت; چرا که موقعیت ایران در سال 1989، نه تنها به هیچ وجه مناسب نبود; بلکه به واسطه جنگ تحمیلی و عواقب ناشی از آن و تحریم های شدید اقتصادی بسیار شکننده و حساس بود.
لیکن پس از به واقعیت پیوستن واقعه یازده سپتامبر در آمریکا که اتفاقا در فیلم به صراحت به آن اشاره می شود ( وقوع دو انفجار مهیب و عظیم در new city ) همگان شگفت زده و نگران شدند; به نحوی که رئیس جمهور نه چندان باهوش آمریکا، پس از وقوع این حادثه به تبعیت از نوسترآداموس، ایران را هم یکی از محورهای شرارت در جهان معرفی کرد و از این طریق بر وحشت و ترس عمیق هیأت حاکمه آمریکا از ایران (پرشیا) صحه گذاشت.
در این مقاله سعی نگارنده بر آن نیست که بر پیشگویی های نوسترآداموس صحه بگذارد یا از آن دفاع کند و یا به هر طریق ممکن از آن خزعبلاتی هذیان گونه جلوه دهد; بلکه حداکثر کوشش نگارنده بر آن است که دیدگاه غرب و تمدن غربی نسبت به پیشگویی های شگفت آور نوسترآداموس را مورد برسی و مداقه قرار داده و این پیشگویی ها که اغلب درباره ایران و کشورهای اسلامی بوده، مورد برسی قرار دهد. پیشگویی نوسترآداموس درباره واقعه یازده سپتامبر و تأثیر شگرفی که بر نگرش و فرهنگ آمریکایی گذاشت می تواند منجر به تحولی اساسی نسبت به دیدگاه غرب درباره انقلاب اسلامی ایران شود، همانکه نباید به سادگی از کنار آن گذشت.
... آسمان، در چهل و پنج درجه ( مختصات جغرافیایی نیورک؟!) خواهد سوخت، آتش به شهر جدید نزدیک می شود.
جالبترین نکته در مورد پیشگویی های نوسترآداموس که وی به ندرت نام کشوری را به صراحت و آشکارا ذکر می کند، حال آنکه در مورد ایران به صراحت می گوید که ایران جهان را تسخیر خواهد کرد.
(( برگرفته از کتاب پیشگویی های آخروالزمان، گرداورنده: واحد پژوهش و تحقیق مؤسسه فرهنگی موعود.))

ادامه مقاله در قسمت بعدی
نویسنده : محمد بازدید : 2102 تاريخ : پنجشنبه 26 مرداد 1391 ساعت: 14:46
نوسْتِرآداموس (به فرانسوی : Nostradamus ) با نام واقعی میشِل دی نُسْتْرِدام ) Michel de Nostredame ) (زادهٔ ۱۴ یا ۲۱ دسامبر ۱۵۰۳-درگذشتهٔ ۲ ژوئیه ۱۵۶۶) عطار و پیشگوی اهل فرانسه بود. بسیاری از حوادث و جنگهای آینده، پس از اتفاق افتادن، پیشگوییشان به وی منسوب شده‌است. تا این لحظه، حادثه‌ای قبل از وقوع با استناد به آثار وی پیش بینی نشده‌است.
پدر او «پیر دی نستردام» در یک خانوادهٔ یهودی متولد شد و پس از ازدواج با یک زن کاتولیک به مسیحیت گروید. نخستین فرزند آن‌ها پسری بود که او را میشل نامیدند. میشل دی نستردام در روز ۱۴ دسامبر سال ۱۵۰۳ در سینت رمی (Saint-Rémy-de-Provence) فرانسه به دنیا آمد و تحصیلات خود را در شهر آوینیون به پایان رساند. میشل هنگام تحصیل به نجوم و ریاضیات علاقه بسیاری نشان می‌داد. با وجود این به خواست پدرش درسال ۱۵۲۱ در آموزشگاه پزشکی «مونت پلیه» نام نوشت و با نویسندهٔ نامدار فرانسوی « فرانسوا رابله » آشنا شد و با تشویق او به سرودن شعر و نوشتن تکه‌های ادبی پرداخت.
نوسترآداموس در سال ۱۵۵۰ نخستین سالنمای نجومی (تقویم نجومی) را که در آن پیش‌بینی‌هایی دربارهٔ رخدادهای سال و اوضاع جوی انجام شده بود، پخش کرد. برای نخستین بار نام میشل دی نستردام در این سالنما نوسترآداموس یاد شده و پیشه و کارشناسی او پزشک وآستروفیل نوشته شده‌است. کلمه آستروفیل هم که برای نخستین بار در این سالنما نوشته شده به معنای دوستدار ستاره‌ها است.
نوسترآداموس این کلمهٔ ساختگی را به آسترولوگ یا ستاره‌شناس ترجیح داده‌است. از سال ۱۵۵۴ نوسترآداموس یادداشت‌های خود را به صورت رباعی ( دوبیتی ) سرایید و صد رباعی نخست را با نام «سِنتِریِ نخست»یا «نخستین صدگانه» یا « صد شعر » در سال ۱۵۵۵ منتشر کرد. نوسترآداموس در سرآغاز این رباعی‌ها که روی سخن به پسرش سزار نوشته است؛ بر این نکته پا می‌فشارد که سرنوشت مردم( بشر ) و آیندهٔ جهان را با دانش و خواندن حرکات ستارگان می‌توان دریافت و هر رباعی او گویای رخدادیست که در آیندهٔ دور یا نزدیک روی خواهد داد. پیشگویی‌های نوسترآداموس بیشتر به صورت رباعی‌هایی به نظم درآمده و تعداد آن‌ها ۹۶۵ است. علاوه بر این رباعی‌های او ۵۶ مسدس هم دارد و در بیش از یک هزار رباعی و مسدس رخدادهای برجستهٔ گیتی تا پایان سال ۱۹۹۹میلادی پیش‌بینی شده‌است.
نوسترآداموس در پیشگویی‌های خود قید می‌کند نمون(رمز) و آمارشی(محاسب‌های) دارد که هر کس را توانایی فهمیدنش نیست. این نمون را نوسترآداموس در نام‌های به عنوان هانری دوم پادشاه فرانسه بیان کرده و کسانی که نوشته‌های نوسترآداموس را ترجمه و تفسیر می‌کنند به استناد همین نامه سالماهانی (تاریخ‌هایی) را که در نوشته‌های نوسترآداموس آمده‌است استخراج می‌کنند.
نوسترآداموس افزون بر پیشگویی‌هایی که با نام صدگانه ارائه کرده، مجموعه‌ای به نام پرساژ (persage) هم دارد که به همان معنای پیشگویی و اخترافکندن ) فال و تفائل) است در این مجموعه ۱۴۱ پیشگویی به صورت رباعی آمده‌است که در ماه‌های گوناگون سال تقسیم شده‌است.
نویسنده : محمد بازدید : 1508 تاريخ : پنجشنبه 26 مرداد 1391 ساعت: 8:50
در هنگامی که سران کشورهای عربی و اسلامی در گیر و داد تردید و شک، تسلط بر چاههای نفت خاورمیانه را عامل و انگیزه جنگ خلیج فارس و عراق می شناسند شاید تنها عده معدودی از تحلیل گران متوجه عملکرد بیش از دهها کانال ماهواره ای و فراگیر باشند که با استفاده از جدیدترین روشها و قالبهای تبلیغاتی ، آخرین موزه های مبلغان کلیسای پروتستان آمریکایی و انگلیسی را توسط زبده ترین و البته شیک پوشترین مبلغان ابلاغ می کنند.
کسانی که بدون بستن زنار، پوشیدن ردا و . . . با بیانی شیوا و با نقل کلمات کتاب مقدس از ظهور دوباره مسیح، محبت او و شفای بیماران سخن می گویند; در یک زمان دهها هزار نفر را به گریه می آورند و لحظه ای دیگر می خندانند و با مژده قریب الوقوع بودن ظهور حضرت مسیح و دعای دست جمعی برای واقع شدن آرماگدون و کشته شدن موجودات شرور ( مسلمانان و اعراب ) به دست سپاهیان خیر ( آمریکا و انگلیس ) برنامه را خاتمه می دهند.
این همه تنها جریی از برنامه های شبانه روزی بیش از 1550 شبکه رادیویی و تلویزیونی ، 80000 کشیش سخن ران و مبلغ، 200 مؤسسه و کالج علمی، 100000 دانشجوی پروتستان است.
روزانه هزاران بازدیدکننده، به تماشای از بزرگترین ماکت هیکل(معبد) سلیمان می آیند و همراه با صدای راهب تربیت شده برای خدمت در این معبد بزرگ، ویرانی بیت المقدس را چشم انتظارند تا واپس آن هیکل در اورشلیم برکشیده شود و تختگاه حضرت مسیح (ع) مهیای استقبال از وی شود.
این جماعت گستاخ دریافته اند که برای مبارزه با مسلمانان سلاحی کاراتر از روی آوردن به معنویت و شکستن سنتهای کلیسای پر زرق و برق و گسترده ساختن وعظ و تبلیغ با شیوه های مدرن برای جماعت گرفتار در شبکه لیبرالسیم اخلاقی و تجربه گرایی علمی نیست; چنانکه بنی هین مقابل چشم هزاران تمانشاگر بیماران را شفا می دهد!! آن هم درست در هنگامی که بسیاری از چهره های انقلابی شیعه از ترس متهم شدن به خرافه پرستی و عوام زدگی دست از معنا، معنویت، اخلاق و همه سنت های ممدوح گذشته شسته و چونان روشنفکران دهه های آخر قرن بیستم پژوهش های علمی، تجربه گرایی و بهره برداری از فنون روانشناسی و جامعه شناسی و بانی توفیق و رواج اسلام در بلاد کفر می شناسند.‎
‎ (( قسمت های از کتاب پیشگویی های آخروزمان، گرداوری: واحد پژوهش و تحقیق مؤسسه فرهنگی موعود ))‎
واقعا ما مسلمان ها ( مخصوصا ما ایرانی ها ) تا کی عین کبک سرمون رو زیر برف بکنیم‎ و از اتفاقاتی که در اطرافمون می گذره ظاهربینانه نگاه کنیم؟ دارن مملکتمون رو می دزدند اون وقت ما به فکر اینیم چرا دولت ما ایران چرا از عراق ، لبنان ، سوریه، فلسطین و مصر و . . . طرفداری می کنه اصلا از آخرو زمان چیزی می دونیم؟ ‎
چرا آمریکا تو فکر اینه که حجاب رو از سر ناموسامون برداره؟ چرا می خواد دین اسلا‎م رو نه به دنیا بلکه به خودمون هم خشک نشون بده؟ آیا فکر می کنید آمریکا خیر و خوبی ما رو می خواد؟ چرا یکم به خودمون زحمت نمی دیم که یکم فکر کنیم ببینیم خدایی به این بزرگی که زمین و زمان و آسمان ها رو آفریده و یکی از بهترین بنده هاش رو تو جاهلیت اول فرستاد، اون زمانی که انسان نمی دونست هر رو از بر تشخیص بده، حضرت محمد(ص) رو فرستاد که یکی از معجزه هاش قرآن بود، قرآنی که بر خلا ف سایر کتابهای آسمانی دیگه که هر کی از اون ور اومده یکی برا خودش نوشته، هنوز تحریف نشده و نمی شه، تا جایی که کشور های غربی از اینکه نمی تونند قرآن رو تحریف کنند، رو به سوزاندن و بی ارزش جلوه دادن آن می کنند. قرآنی که راه سعادت بشر رو بهش نشان داده ولی کو گوش شنوا و کو چشم بینا! چرا فکر نمی کنیم خدایی که این همه نشانه آشکار از بودنش هست، این همه نشانه آشکار از قدرتش هست، این همه نشانه آشکار از رحمتش هست، گفته نماز بخونید روزه بگیرید، زکات بدید حتما خوبی ما رو می خواد! حتما یه دلیلی داره که گفته! چرا ما خودمون رو از خدا بالاتر می دونیم و از دستوراتی که برای سعادت انسان گذاشته سرپییچی می کنیم؟ آیا ما خودمون رو از خدا بالاتر می دونیم؟
نویسنده : محمد بازدید : 2592 تاريخ : جمعه 27 مرداد 1391 ساعت: 10:31
زمانی که رونالد ریگان بازیگر فیلم های وستون به رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا انتخاب شد بسیاری از مردم به ویژه تحلیل گرهای ساده اندیش شرقی انگشت به سمت مردم آمریکا دراز کردند و یا با حسرت تمام ناله سر دادند که: ای عجب از این همه آزادی و دمکراسی!
اما هیچکس به این سخن این هنرپیشه توجهی نکرد که گفته بود:

من از خدا می خواهم به من توفیق بدهد کلید شلیک موشک هسته ای را فشار دهم تا جنگ آرماگدون آغاز شود.


همچنین در سال 1983 در حالی که روی سخن را متوجه آیپاک ( لابی یهود ) نموده بود گفت:

هنگامی که به پیامبران عهد قدیم، کتاب مقدس و نشانه های که نبرد آرماگدون را پیشگویی می کند، باز می گردم، از خود می پرسم: ممکن است نسل ما شاهد وقوع این نبرد باشد؟
باور کنید این پیشگوییها به تأکید منطبق بر دوره هایی است که ما در کانون آن به سر می بریم.


جیمی کارتر هم با هیأتی دمکرات منش پس از آن که میزان علقه و نسبت آمریکا و یهودیت را در حد وحدت در اخلاق و فرهنگ و احکام خوان اعلام کرد:

تأسیس دولت اسراییل در سال 1948 بازگشت به سرزمین آفتاب مقدس را که یهود صدها سال پیش از آن بیرون رانده شده، فراهم می سازد. تأسیس امت اسراییل تکمیل پیشگوییهای کتاب مقدس و جوهر تمام کارهاست.


پس از اینها جرج بوش در آستانه سال 2003 در گرد هم آیی گویندگان مذهبی در شهر ناشویل ایالت تنسی گفته بود:
و پس از حادثه 11 سپتامبر اعلام کرد:

ما می خواهیم اراده خداوند را محقق کنیم!


شاید وقتی جیمز وات وزیر کشور اسبق آمریکا، در جمع کمیته مجلس نمایندگان اعلا م کرد:

به علت ظهور دوباره و قریب الوقوع مسیح نمی توانیم خیلی در بند نابودی منابع طبیعی خودمان باشیم.


تنها جماعت مسیحیان صهیونیست و میلیونها نفر از مخاطبان کلیساهای انجیلی پروتستان آمریکا و انگلیس ژرفای کلام او را درک می کردند.


منبع: کتاب پیشگویی های آخرالزمان (گردآوری: واحد پژوهش و تحقیق مؤسسه فرهنگی موعود)
نویسنده : محمد بازدید : 2387 تاريخ : سه شنبه 24 مرداد 1391 ساعت: 18:28
آنتوان شزاندر لاوِی آنتوان شزاندر لاوِیْ ( Anton Szandor LaVey )، مؤسس و کاهن اعظم کلیسای شیطان و نویسنده کتاب انجیل شیطانی و بنیان گذار شیطان پرستی لاویی. وی در ۱۱ آوریل سال ۱۹۳۰ در شهر شیکاگو، ایالت ایلی نویز متولد شد. سپس خانواده‌اش به سانفرانسیسکو نقل مکان کردند و بیشتر دوران رشد وی همانجا سپری شد.
پس از رها کردن دبیرستان و فرار از خانه در ۱۷ سالگی ابتدا به سیرک پیوست و بعد به نوازندگیروی آورد. در ۱۹۵۰ به عنوان عکاس در دایره جنائی پلیس استخدام شد.
ازدواج‎
‎ در سال ۱۹۵۲(میلادی) با کاروللَنسینگ ( Carole Lansing ) ازدواج کرد. نتیجه این ازدواج اولین دختر او کلارا لاوی ( Karla LaVey ) بود. ازدواج آنها بعد از اینکه آنتوان بسیار شیفته داین هگارتی ( Diane Hegarty ) شده بود در ۱۹۶۰(میلادی) منجر به طلاق شد. آنتوان و داین هرگز ازدواج نکردند ولی رابطه آنها بعد از سالهای طولانی به تولد دختر دوموی زنا لاوی ( Zeena Galatea LaVey ) در سال ۱۹۶۴(میلادی) منجر شد.‎
‎ موفقیت‌های او به عنوان یک پیانیست ادامه داشت و از مشهور ترین افراد زمان خود در سانفرانیسکو بود.‎
‎ شیطان پرستی‎

‎ لاوی ارائه سخنرانی‌های سرّی خود را که دایره اسرارآمیز نامیده بود آغاز کرد. یکی از اعضای همین حلقه بود که به وی پیشنهاد تأسیس آیین جدید را داد.‎
‎ در ۳۰ آوریل ۱۹۶۶(میلادی) در حالی که سر خود را (به عنوان رسم آیین جدید) تراشیده بود، بنیان‌گذاری کلیسای شیطان را اعلام کرد.‎
‎ همچنین سال ۱۹۶۶ را به عنوان آنو ساتانس (سال اول Anno Satanas ) سال اول عهد شیطان اعلام کرد و خود را کاهن اعظم کلیسای شیطان نامید.‎

‎ چندی بعد با انتشار کتاب انجیل شیطانی در سال ۱۹۶۹(میلادی) به اظهار تعالیم کلیسای شیطان پرداخت و اظهار داشت که شیطان فرمانروای زمین است.‎
‎ در ادامه انتشار انجیل شیطانی لاوی کتاب آیین پرستش شیطانی را در ۱۹۷۲(میلادی) انتشار داد. دراین کتاب جزئیات بیشتری از آئین پرستش، رسوم و تشریفات دینی، پرستش شیطان از جمله مراسم عشاء تاریک Black Mass را ذکر کرد. هگرتی و لاوی در اوسط ۱۹۸۰(میلادی) از هم جدا شدند وآخرین همراه لاوی بلانچ بارتون( Blanche Barton ) بود. نتیجه این همراهی تنها پسر لاوی سیتنسرکیس کرنکی لاوی ( Satan Xerxes Carnacki LaVey ) شد.‎

‎ مرگ‎
‎ آنتوان لاوی در ۲۹ اکتبر ۱۹۹۷ در بیمارستان سنت ماری شهر سانفرانسیسکو بر اثر تورم ریه از دنیا رفت. روز مرگ لاوی به عنوانروز هالووین شناخته می‌شود. در تدفین شیطانی لاوی که به صورت مخفی انجام شد، جسدش سوزانده و خاکستر شد. خاکسترش دفن نشد ولی بین وارثانش تقسیم شد و با این فرض که دارای قدرت اسرارآمیز است در آیین پرستش اسرارآمیز شیطانی استفاده می‌شود.‎

‎ کتابهای لاوی‎

‎ انجیل شیطانی (۱۹۶۹)‎
‎ ساحرة تمام‌عیار (وقتی پاکدامنی شکست خورد چه کنیم) (۱۹۷۱)‎
‎ آئین پرستش شیطانی (۱۹۷۲)‎
‎ دفتر یادداشت شیطان (۱۹۹۲)‎
‎ گفتگوهای شیطان (۱۹۸۸)‎
‎ فیلم ها نیایش برادر اهریمنی من (۱۹۶۹)

‎ سیتنیس ( Satanis ) :
‎ عشاء ربانی شیطان (۱۹۷۰)‎
‎ باران شیطان (۱۹۷۵)‎
‎ اتومبیل (۱۹۷۷)‎
‎ دکتر دراکولا، اکا سونگالی (۱۹۸۱)‎
‎ سوپرستار کارلز منسون (۱۹۸۹)‎
‎ مرگ صحنه (۱۹۸۹)‎
‎ گفتگوی شیطان (۱۹۹۵)‎
‎ موسیقی‎

‎ مراسم عشاء شیطانی موسیقی بیگانه شیطان به تعطیلات می‌رود‎
‎ بنمایه:‎

‎ تشریح، فلسفه و توجیه شیطان پرستی
نویسنده : محمد بازدید : 1552 تاريخ : دوشنبه 23 مرداد 1391 ساعت: 22:21
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123