پیشگویی های نوستراداموس

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
آیا می خواهید بازدید وبلاگ خود را چند برابر کنید؟ با استفاده از سیاه چاله ی افزایش بازدید ما در کمتر از یک ماه به طور رایگان بازدیدکننده گان وبلاگ خود را چند برابر کنید! فقط کافیه کد زیر را در قسمت کدهای جاوا اسکریپت وبلاگ خود وارد کنید و سپس در قسمت ویرایش قالب وبلاگ, ویرایش قالب صفحات حداگانه را انتخاب کرده و تمامی کد های ان قسمت رو حذف کنید!! و سپس آدرس وبلاگ خود را برای وبلاگ ما ( در قسمت نظرات) بفرستید تا بازدید از وبلاگ شما شروع شود.
نویسنده : محمد بازدید : 16712 تاريخ : پنجشنبه 21 دی 1391 ساعت: 11:49
برچسب‌ها :
دژ نظامى، مملو مى‏شود، و یک آرمانگراى کهنسال [امام خمینى (ره)] نشانه‏هاى نیرا (سرزمین ایران)را به اهالى ژنو [سازمان ملل متحد] نشان خواهد داد.
رهبر پاریس، اسپانیاى بزرگ را اشغال مى‏کند، کشتیهاى جنگى در برابر مسلمانان [محمدى‏ها] که از پارتیا [ناحیه‏اى در ایران] و مدیا [ناحیه‏اى در ایران] برخاسته‏اند، مى‏ایستند. آن مرد، سیکلاد [اروپا] را تاراج مى‏کند، و آنگاه انتظارى بزرگ در بندر یونان حکم‎ ‎فرما مى‏شود.
در مجموع نوسترآداموس به این موضوع به صراحت اشاره مى‏کندکه ایران (پارت، نیرا، پرشیا، مدیا) با کمک مسلمانان سراسر جهان، از جمله کشورهاى عربى و مخصوصاً سوریه، عربستان سعودى و لیبى حکومت مقتدرى را تشکیل مى‏دهند و پس از جنگى مذهبى که هسته آن از لبنان شروع مى‏شود و عمدتاً بر علیه اسرائیل است، جهان را به تسخیرخود درمى‏آورند و سپس جنگى جهانى و عظیم رخ خواهد داد و جهان نابود خواهد شد.
در هنگامه دمیدن خورشید، آتش بزرگ، دیده خواهد شد؛ صدا و روشنایى، در امتداد شمال، ادامه خواهد یافت.
در میانه کره خاک، مرگ و آواى مرگ، شنیده خواهد شد؛
مرگ از درون سلاحها، آتش و خشکسالى آنان را به انتظار خواهند نشاند.
در خاتمه، این سرزمین به واسطهجنگ جهانى سوم نابود و نامسکون خواهد شد.
سرزمین مسکونى، از سکنه خالى خواهد شد؛
براى به دست آوردن سرزمینها، جدال و اختلاف شدیدى درمى‏گیرد؛
قلمروها به مردانى سپرده خواهد شد؛ که از غرور و سربلندى تهى خواهند بود. سپس، براى برادران بزرگ، نفاق و مرگ پیش خواهد آمد.
و از چنین برمى‏آید که ایران، جهان را ابتدا از طریق حمله به‎ ‎ترکیه (و مقدونیه) به تصرف خود درخواهد آورد:
.
شب در آسمان، مشعلى رو به خاموشى، دیده خواهد شد. در مرکز رن، جنگ و خشکسالى به بارمى‏آید، کمک خیلى دیر مى‏رسد. پرشیا (ایران) حمله آورده و ماگدونیا و در جاى دیگر مى‏گوید:‎ (مقدونیه) را به محاصره درمى‏آورد.
تو اى فرانسه! اگر، از آبهاى لیگوریا گذر کنى؛ خود را، در میانه دریا و جزایر، در محاصره خواهى یافت؛
و پیروان محمد، در برابر تو خواهند ایستاد. و همچنین تو، اى دریاى آدریاتیک! استخوان خران و اسبان را خواهى جوید.
.
و باز مى‏گوید:
.
آن مرد، با سلاحها و آتش درخشان، در نزدیکى دریاى سیاه، از پرشیا براى تسخیر ترابوزان خواهد آمد.
فاروس و میتیلن به لرزه در خواهد آمد؛ خورشید، دریاى آدریاتیک را که مملو از اجساد اعراب است؛ روشن خواهد کرد.
و سپس نوسترآداموس، عواقب جنگ اتمى و نابودى تدریجى جهان بهواسطه جنگ جهانى سوم را شرح مى‏دهد:
.
کسوفى در پیش خواهد بود که از زمان آفرینش گیتى تا زمان مرگ ومصائب حضرت مسیح و از آن زمان‎ ‎تا به امروز هرگز رخ نداده است و جهان چنین ظلمتى به خود ندیده است...
که در این مورد آیات مربوط به قیامت در سوره قیامت به ذهن انسان تداعى مى‏شود:
فإذا برق البصر و خسف القمر و جمع الشمس و القمر یقول الإنسانیومئذ أین المفرّ.
هنگامى که بینایى خیره مى‏گردد، و ماه فرو مى‏رود، و خورشید و ماه گرد هم آیند، آنروز انسان مى‏گوید: به کجا فرار کنم؟
مرد والامقامى از تبار عرب به‎ ‎زودى پیش خواهد تاخت. از سوى اهالى بیزانس به او خیانت خواهد شد. از شهر قدیمى رودسبه پیشواز او خواهند آمد، از جانب هانگرى [مجارستان] متحمل آزار بسیار خواهد شد.
در حوالى دریاى آدریاتیک بر اثر توفانى عظیم، کشتى غرق مى‏شود و زمین به لرزه درآید و به سوى آسمان پرتاب مى‏شود و دوباره فرو مى‏افتد؛ در مصر جنبش پیروان‎ ‎محمد افزایش مى‏یابد و پیکى به(آن سوى مرزها) فرستاده مى‏شود تا خبر را اعلان کند.
... شهرها آلوده و کثیف گشته، باعث اعتراض و شرمسارى زیادى خواهد شد، و تاریکى و جهل فقط‎ ‎با درخشش نور از بین مى‏رود و با تغییراتى حکومت جهل و ظلمت پایان خواهد یافت...
رهبرى اصلى مشرق زمین با شورشهاى زیادى روبرو خواهد شد، که اکثراً از طرف شمالى‏ها و غربى‏هاى مغلوب شده است، که عده‏اى کشته و برخى مورد آزار قرار گرفته‏اندو بقیه در حال گریزند و فرزندانشان که از زنان متعددى هستند، زندانى شده‏اند.
م.پ. ادوارد در کتاب خود در باب پیشگوئیهاى نوسترآداموس نقل مى‏کند که سانتورى هشتم، قطعه 6 مربوط به وقوع جنگ جهانى سوم است:
... جنگ و خونریزى براى مرتبه سوم‎ ‎حتمى است؛ آتش به حدى است که دریاها به جوش مى‏آید و از دولت‏ها فقط دو دولت و از جهان فقط نیمى باقى مى‏ماند...
شاهزاده لیبیایى [که نماینده حکومت ایران است] در غرب به قدرت خواهد رسید، یک فرانسوى از اعراب به شدت مکدر خواهد شد، دانشمند ادیب [ادبا] خود را با اوضاع وفق خواهند داد، زبان عرب بر فرانسه پیشى مى‏گیرد...
در نزدیکى سوربن جهت حمله به مجارستان قهرمانى از اهالى برودها [سیاه‏پوستان] به آنان هشدار خواهد داد.
رهبر بیزانس، سالون از اسلاوینا، آنان را به شریعت محمد[(ص)] درخواهد آورد.
همچنین نوسترآداموس در چنین مى‏سراید که:
امپراتورى مقدس به آلمان خواهد آمد؛ پیروان اسماعیل جایگاه بى‏مانع‎ ‎خواهند یافت. آدمهاى نادان همچنان خواستار کارمانى [شریعت کهنه] هستند. تمامى حمایت کنندگان [محمدص] سراسر گیتى را خواهند پوشاند.
بنابراین، نوسترآداموس در اغلب سانتورى‏ها نسبت به فتح جهان به وسیله شریعت‎ ‎حضرت محمد(ص) به غرب و تمدن غربى هشدار مى‏دهد و به جهانیان اعلام مى‏کند که روزى مسلمانان به رهبرى ایران و تمدن ایرانى بر جهان مسلط خواهند شد که این بى‏شک در پیوند با گسترش و جهانى شدن انقلاب اسلامى ایران است.

نظر شما در مورد این پیشگویی ها ( به نظر من چرت ) چیه؟
نویسنده : محمد بازدید : 2273 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1391 ساعت: 2:45
هنگامی که پل ترنر تهیه کننده معروف استرالیایی در طی برنامه ای ماهواره ای تحت عنوان: ‎‎ نوسترآداموس:مردی که فردا را پیش بینی می کند. ‎‎ خطر روزافزون ایران و انقلاب اسلامی ایران برای غرب و تمدن غربی مطرح کرد و در طی این برنامه تمام آنچه را که نوسترآداموس در بیش از 390 سال پیش از تاریخ آگوست 1989م ، پیشگویی کرده بود منتسب به ایران کرد; هیچ سیاست مداری حرف وی را چندان جدی نگرفت; چرا که موقعیت ایران در سال 1989، نه تنها به هیچ وجه مناسب نبود; بلکه به واسطه جنگ تحمیلی و عواقب ناشی از آن و تحریم های شدید اقتصادی بسیار شکننده و حساس بود.
لیکن پس از به واقعیت پیوستن واقعه یازده سپتامبر در آمریکا که اتفاقا در فیلم به صراحت به آن اشاره می شود ( وقوع دو انفجار مهیب و عظیم در new city ) همگان شگفت زده و نگران شدند; به نحوی که رئیس جمهور نه چندان باهوش آمریکا، پس از وقوع این حادثه به تبعیت از نوسترآداموس، ایران را هم یکی از محورهای شرارت در جهان معرفی کرد و از این طریق بر وحشت و ترس عمیق هیأت حاکمه آمریکا از ایران (پرشیا) صحه گذاشت.
در این مقاله سعی نگارنده بر آن نیست که بر پیشگویی های نوسترآداموس صحه بگذارد یا از آن دفاع کند و یا به هر طریق ممکن از آن خزعبلاتی هذیان گونه جلوه دهد; بلکه حداکثر کوشش نگارنده بر آن است که دیدگاه غرب و تمدن غربی نسبت به پیشگویی های شگفت آور نوسترآداموس را مورد برسی و مداقه قرار داده و این پیشگویی ها که اغلب درباره ایران و کشورهای اسلامی بوده، مورد برسی قرار دهد. پیشگویی نوسترآداموس درباره واقعه یازده سپتامبر و تأثیر شگرفی که بر نگرش و فرهنگ آمریکایی گذاشت می تواند منجر به تحولی اساسی نسبت به دیدگاه غرب درباره انقلاب اسلامی ایران شود، همانکه نباید به سادگی از کنار آن گذشت.
... آسمان، در چهل و پنج درجه ( مختصات جغرافیایی نیورک؟!) خواهد سوخت، آتش به شهر جدید نزدیک می شود.
جالبترین نکته در مورد پیشگویی های نوسترآداموس که وی به ندرت نام کشوری را به صراحت و آشکارا ذکر می کند، حال آنکه در مورد ایران به صراحت می گوید که ایران جهان را تسخیر خواهد کرد.
(( برگرفته از کتاب پیشگویی های آخروالزمان، گرداورنده: واحد پژوهش و تحقیق مؤسسه فرهنگی موعود.))

ادامه مقاله در قسمت بعدی
نویسنده : محمد بازدید : 2102 تاريخ : پنجشنبه 26 مرداد 1391 ساعت: 14:46
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123