آمریکا و آخروزمان

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
در هنگامی که سران کشورهای عربی و اسلامی در گیر و داد تردید و شک، تسلط بر چاههای نفت خاورمیانه را عامل و انگیزه جنگ خلیج فارس و عراق می شناسند شاید تنها عده معدودی از تحلیل گران متوجه عملکرد بیش از دهها کانال ماهواره ای و فراگیر باشند که با استفاده از جدیدترین روشها و قالبهای تبلیغاتی ، آخرین موزه های مبلغان کلیسای پروتستان آمریکایی و انگلیسی را توسط زبده ترین و البته شیک پوشترین مبلغان ابلاغ می کنند.
کسانی که بدون بستن زنار، پوشیدن ردا و . . . با بیانی شیوا و با نقل کلمات کتاب مقدس از ظهور دوباره مسیح، محبت او و شفای بیماران سخن می گویند; در یک زمان دهها هزار نفر را به گریه می آورند و لحظه ای دیگر می خندانند و با مژده قریب الوقوع بودن ظهور حضرت مسیح و دعای دست جمعی برای واقع شدن آرماگدون و کشته شدن موجودات شرور ( مسلمانان و اعراب ) به دست سپاهیان خیر ( آمریکا و انگلیس ) برنامه را خاتمه می دهند.
این همه تنها جریی از برنامه های شبانه روزی بیش از 1550 شبکه رادیویی و تلویزیونی ، 80000 کشیش سخن ران و مبلغ، 200 مؤسسه و کالج علمی، 100000 دانشجوی پروتستان است.
روزانه هزاران بازدیدکننده، به تماشای از بزرگترین ماکت هیکل(معبد) سلیمان می آیند و همراه با صدای راهب تربیت شده برای خدمت در این معبد بزرگ، ویرانی بیت المقدس را چشم انتظارند تا واپس آن هیکل در اورشلیم برکشیده شود و تختگاه حضرت مسیح (ع) مهیای استقبال از وی شود.
این جماعت گستاخ دریافته اند که برای مبارزه با مسلمانان سلاحی کاراتر از روی آوردن به معنویت و شکستن سنتهای کلیسای پر زرق و برق و گسترده ساختن وعظ و تبلیغ با شیوه های مدرن برای جماعت گرفتار در شبکه لیبرالسیم اخلاقی و تجربه گرایی علمی نیست; چنانکه بنی هین مقابل چشم هزاران تمانشاگر بیماران را شفا می دهد!! آن هم درست در هنگامی که بسیاری از چهره های انقلابی شیعه از ترس متهم شدن به خرافه پرستی و عوام زدگی دست از معنا، معنویت، اخلاق و همه سنت های ممدوح گذشته شسته و چونان روشنفکران دهه های آخر قرن بیستم پژوهش های علمی، تجربه گرایی و بهره برداری از فنون روانشناسی و جامعه شناسی و بانی توفیق و رواج اسلام در بلاد کفر می شناسند.‎
‎ (( قسمت های از کتاب پیشگویی های آخروزمان، گرداوری: واحد پژوهش و تحقیق مؤسسه فرهنگی موعود ))‎
واقعا ما مسلمان ها ( مخصوصا ما ایرانی ها ) تا کی عین کبک سرمون رو زیر برف بکنیم‎ و از اتفاقاتی که در اطرافمون می گذره ظاهربینانه نگاه کنیم؟ دارن مملکتمون رو می دزدند اون وقت ما به فکر اینیم چرا دولت ما ایران چرا از عراق ، لبنان ، سوریه، فلسطین و مصر و . . . طرفداری می کنه اصلا از آخرو زمان چیزی می دونیم؟ ‎
چرا آمریکا تو فکر اینه که حجاب رو از سر ناموسامون برداره؟ چرا می خواد دین اسلا‎م رو نه به دنیا بلکه به خودمون هم خشک نشون بده؟ آیا فکر می کنید آمریکا خیر و خوبی ما رو می خواد؟ چرا یکم به خودمون زحمت نمی دیم که یکم فکر کنیم ببینیم خدایی به این بزرگی که زمین و زمان و آسمان ها رو آفریده و یکی از بهترین بنده هاش رو تو جاهلیت اول فرستاد، اون زمانی که انسان نمی دونست هر رو از بر تشخیص بده، حضرت محمد(ص) رو فرستاد که یکی از معجزه هاش قرآن بود، قرآنی که بر خلا ف سایر کتابهای آسمانی دیگه که هر کی از اون ور اومده یکی برا خودش نوشته، هنوز تحریف نشده و نمی شه، تا جایی که کشور های غربی از اینکه نمی تونند قرآن رو تحریف کنند، رو به سوزاندن و بی ارزش جلوه دادن آن می کنند. قرآنی که راه سعادت بشر رو بهش نشان داده ولی کو گوش شنوا و کو چشم بینا! چرا فکر نمی کنیم خدایی که این همه نشانه آشکار از بودنش هست، این همه نشانه آشکار از قدرتش هست، این همه نشانه آشکار از رحمتش هست، گفته نماز بخونید روزه بگیرید، زکات بدید حتما خوبی ما رو می خواد! حتما یه دلیلی داره که گفته! چرا ما خودمون رو از خدا بالاتر می دونیم و از دستوراتی که برای سعادت انسان گذاشته سرپییچی می کنیم؟ آیا ما خودمون رو از خدا بالاتر می دونیم؟
نویسنده : محمد بازدید : 2592 تاريخ : جمعه 27 مرداد 1391 ساعت: 10:31
زمانی که رونالد ریگان بازیگر فیلم های وستون به رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا انتخاب شد بسیاری از مردم به ویژه تحلیل گرهای ساده اندیش شرقی انگشت به سمت مردم آمریکا دراز کردند و یا با حسرت تمام ناله سر دادند که: ای عجب از این همه آزادی و دمکراسی!
اما هیچکس به این سخن این هنرپیشه توجهی نکرد که گفته بود:

من از خدا می خواهم به من توفیق بدهد کلید شلیک موشک هسته ای را فشار دهم تا جنگ آرماگدون آغاز شود.


همچنین در سال 1983 در حالی که روی سخن را متوجه آیپاک ( لابی یهود ) نموده بود گفت:

هنگامی که به پیامبران عهد قدیم، کتاب مقدس و نشانه های که نبرد آرماگدون را پیشگویی می کند، باز می گردم، از خود می پرسم: ممکن است نسل ما شاهد وقوع این نبرد باشد؟
باور کنید این پیشگوییها به تأکید منطبق بر دوره هایی است که ما در کانون آن به سر می بریم.


جیمی کارتر هم با هیأتی دمکرات منش پس از آن که میزان علقه و نسبت آمریکا و یهودیت را در حد وحدت در اخلاق و فرهنگ و احکام خوان اعلام کرد:

تأسیس دولت اسراییل در سال 1948 بازگشت به سرزمین آفتاب مقدس را که یهود صدها سال پیش از آن بیرون رانده شده، فراهم می سازد. تأسیس امت اسراییل تکمیل پیشگوییهای کتاب مقدس و جوهر تمام کارهاست.


پس از اینها جرج بوش در آستانه سال 2003 در گرد هم آیی گویندگان مذهبی در شهر ناشویل ایالت تنسی گفته بود:
و پس از حادثه 11 سپتامبر اعلام کرد:

ما می خواهیم اراده خداوند را محقق کنیم!


شاید وقتی جیمز وات وزیر کشور اسبق آمریکا، در جمع کمیته مجلس نمایندگان اعلا م کرد:

به علت ظهور دوباره و قریب الوقوع مسیح نمی توانیم خیلی در بند نابودی منابع طبیعی خودمان باشیم.


تنها جماعت مسیحیان صهیونیست و میلیونها نفر از مخاطبان کلیساهای انجیلی پروتستان آمریکا و انگلیس ژرفای کلام او را درک می کردند.


منبع: کتاب پیشگویی های آخرالزمان (گردآوری: واحد پژوهش و تحقیق مؤسسه فرهنگی موعود)
نویسنده : محمد بازدید : 2387 تاريخ : سه شنبه 24 مرداد 1391 ساعت: 18:28
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123